Akce MŠ


21. 12. 2017 Besídka s nadílkou

Vánoční besídku pro děti chystáme na čtvrteční dopoledne. Děti si zazpívají u stromečku koledy a písně, zarecitují básně o Vánocích a budou čekat na příchod Ježíška. Také si u slavnostně u vyzdobeného stolu ochutnají cukroví, které si upekly s paní učitelkami a mohou si také přinést malou krabičku od maminek z domova. Všichni se už moc těšíme. 

14.12. VÁNOČNÍ FOCENÍ

Ve čtvrtek 14. 12. se budou děti v MŠ dopoledne fotit. Kdo z rodičů má zájem o vánoční sadu fotografií, zapište svůj zájem do archů v šatně MŠ. Tam naleznete také ukázku, formáty a ceny.
 

DALŠÍ PLÁNOVANÉ AKCE:

 • Vánoční focení – 14. 12. 2017
 • Vánoční besídka pro děti – 21. 12. 2017
 • Vánoce pro zvířátka – leden 2018
 • Divadlo O zvířatech – 18. 1. 2018 (v Hankově domě)
 • Pohádka Zima v bílém kožíšku 20. 2. 2018(v MŠ)

5. 12. MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

27. 11. 2017 VÁNOČNÍ HVĚZDA

Poslední listopadové pondělí navštívíme s oběma třídami Hankův dům ve Dvoře Králové n L., kde uvádí od 10 hodin DIVADLO SCÉNA ZLÍN vánoční pohádku s tradičními zvyky a nejznámějšími vánočními koledami s názvem Vánoční hvězda. Vstupné na představení činí 60 Kč, na jízdné vybíráme 20 Kč.

6. 11. 2017 Hudební pořad JÁ JSEM MUZIKANT

Divadelní představení JÁ JSEM MUZIKANT D. Čemusové pořádáme pro děti z obou tříd v naší mateřské škole v pondělí 6. 11. od 10:30 hodin. Děti se prostřednictvím jednoduché pohádky seznámí s jednotlivými hudebními nástroji i jejich interpretačními možnostmi, společně si také zazpívají a zatancují. Pro realizaci pořadu budou využívány plošné loutky. Pořad provází jako rituálek písnička Já jsem muzikant, tančí se a zpívá při lidovkách Avignon, Kalamajka a Tluče bubeníček. Jednotlivé hudební nástroje zahrají krátké ukázky ze známých děl klasiků –  J. Dowlanda, W. A. Mozarta, G. F. Händla, J. S. Bacha, A. Vivaldiho, M. Ravela, A. Dvořáka a J. Fučíka. Na představení vybíráme 50 Kč.

20. 10. Akce s Lesy ČR

V pátek 20. října dopoledne se děti ze II třídy a starší děti z I. třídy účastnily slavnostního otevření odpočinkového zastavení „U studánky Panny Marie“ v Kocléřově. Slavnostní zahájení se konalo za účasti mnoha významných hostů v 10 hodin u poutního kostela Navštívení Panny Marie v Kocléřově. Dále organizátoři připravili dětem velice pěkný program, který dětem umožnil shlédnout i další části tohoto krásného poutního místa a seznámit se s řadou zajímavostí – jak z tohoto místa, tak o podzimní přírodě a lese. Věříme, že se dětem akce líbila a toto krásné místo budou navštěvovat rády i se svými blízkými.

6. 9. Schůzka pro rodiče

Vážení rodiče, zveme Vás na úvodní schůzku do mateřské školy  ve středu 6. 9. 2017 od 15:00 hodin. Schůzka je určena pro zákonné zástupce všech dětí.

4.9. ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

Placení obědů na měsíc září 2017
Nový školní rok začíná v pondělí 4. 9. 2017. Od tohoto dne začíná novinka stanovená školským zákonem, kterou je povinné předškolní vzdělávání. Probíhá formou pravidelné denní docházky v pracovních dnech, a to v rozsahu čtyř hodin, mimo dny školních prázdnin. Školním řádem je stanovena doba 8:00 – 12.00 hodin. 

Doporučený seznam věcí
 • tepláky s kapsou (hrací kalhoty) nebo zástěrku s kapsou (zapínání vpředu)
 • přezůvky s pevnou patou (ne pantofle)
 • oblečení a obuv pro pobyt na školní zahradě a v přírodě (stačí starší tepláková souprava a obuv vhodná pro dané roční období)
 • kapesník (je praktické, když malému dítěti přichystáte kapesník přímo do kapes – zejména do oblečení pro pobyt venku)
 • pyžamo nebo noční košili – spící (resp. po obědě odpočívající) děti
 • náhradní věci (do skříňky v šatně):
   • spodní prádlo
   • triko
   • ponožky nebo punčocháče
Všechny věci zejména mladším dětem podepisujte nebo nakreslete značku, jedná se hlavně o obuv, u které dochází často k záměnám. Dále prosíme rodiče, aby rozumně zvážili, co dítěti do mateřské školy přichystají. Nevhodné je především oblečení bez kapes nebo příliš těsné. Nezapomeňte, že počasí se může změnit. Pořiďte dětem na ven takové strojení, aby se nemusely bát si v něm hrát.28. 6. LOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY A PÁŤÁKY

img-7773-tablo2-nahled Ve středu 28. 6. dopoledne se v zasedací síni OÚ uskuteční pro nejstarší děti, které odcházejí v letošním školním roce z naší MŠ do 1. třídy a ze ZŠ do 6. třídy, LOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY A PÁŤÁKY. Přejeme všem dětem i jejich rodičům krásné léto, pěknou dovolenou, úspěšný vstup do nové školy a v nadcházejících letech příjemnou a bezproblémovou školní docházku.

PŘIOBJEDNÁVKY FOTOGRAFIÍ

Pro zájem některých rodičů zveřejňujeme DOČASNOU adresu fotogalerie, na které naleznete všechny fotografie dětí. Včetně těch, které se jste ještě neviděli (např. předškoláků s aktovkami).

ODKAZ: http://msvitezna.fotosalek.com/

V případě zájmu o zhotovení některých fotografií napište na lístek:

• jméno
• číslo pod fotkou IMG_xxxx
• požadovaný počet
• pozn.: pokud máte zájem o větší formát, než který jste nyní obdrželi za 15 Kč, poznamenejte, jakou velikost chcete
 
Cena fotografií: 15 Kč, větší za 30 Kč a největší formát (A4) za 60 Kč.
V případě zájmu nám je napište co nejdříve. Přiobjednávky budeme předávat fotografovi ke zhotovení ve středu 28. 6. a budou v MŠ k vyzvednutí na konci týdne.

21. 6. 2017 ZOO

Ve středu 21. 6. 2017 pojedou obě třídy společně do zoologické zahrady. Odjíždíme po svačině okolo 8:45 vlastním autobusem, návrat plánujeme (v závislosti na počasí) okolo 13. hodiny. Pokud budete z důvodu dřívějšího vyzvednutí dítěte z MŠ potřebovat upřesnit čas návratu, můžete nám zavolat po 12. hodině na tel. 739 454 944 nebo 739 368 803. Vstupné uhradíme z třídního fondu, faktura za dopravu bude hrazena z finančního sponzorského daru společnosti  WIKOV MGI, a. s. Hronov.
S sebou: batoh, pití a svačinku, do kapsy kapesník, dle vlastního uvážení drobné kapesné, pláštěnku (dle počasí).

14. 6. 2017 Fotografování

12. 6. 2017 MINICIRKUS

V pondělí 12. 6. prožily děti v mateřské škole neobvyklé dopoledne. Dočkaly se vytouženého příjezdu Minicirkusu Paldusových. V představení děti viděly artistu Zdendu, který předváděl žonglování. Poté se svou asistentkou Lucií ukázal čínské balance se sklem, nožem a mečem. Dále děti viděly drezůru dvou malých pejsků, při které nechyběl ani humor a děti se pobavily i zasmály. Poté přišlo na řadu kouzlení, ke kterému byli přizváni z řad diváků Kája a Kačenka. Mimo jiné si každý. kdo chtěl, mohl pohladit vykouzleného králíčka, morče a v závěru také opičku Žofinku (paviána pláštíkového). Program tohoto charakteru jsme dosud ve školce neměli a všechny děti vypadaly nadšeně. Na rozloučenou dostalo každé z dětí dárek vyrobený z nafukovacích balónků dle vlastního přání, jehož výrobě osobně přihlížely.

6. 6. 2017 SPORTOVNÍ HRY
V úterý 6. června pojedeme vlastní dopravou s oběma třídami na stadion do Dvora Králové nad Labem na SPORTOVNÍ HRY pro mateřské školy. Pro děti bude připraveno cca 20 sportovních stanovišť, na kterých si budou moci vyzkoušet nejrůznější disciplíny tradičních i méně známých sportů a pohybových aktivit (např. hod míčkem, oštěpem, diskem, vrh koulí, běh na 20 m, překážkový běh, skok do dálky, ale také opičí dráha, přetahování lanem, mölkky, kroket, minigolf apod.) Plakát DDM.
S sebou dejte dětem malou láhev s pitím, případné doplňování bude zajištěno (várnice s čajem nebo šťávou). Odjíždíme v 8:30, návrat plánujeme do 12.00 hodin. Akce se uskuteční pouze za příznivého počasí. V případě horkého počasí doporučujeme pokrývku hlavy a lehké oblečení.

2. 6. 2017

V pátek 2. června dopoledne pořádáme v naší mateřské škole oslavu Mezinárodního dne dětí, které bude předcházet překvapení paní Kučerové a Koutníkové ze SPOZu Vítězná. 

25. 5 . 2017 BESÍDKA PRO RODIČE

Vážení rodiče, zveme vás na představení, které si pro Vás připravují děti z obou tříd. Začátek v 15:00 hodin.

23. 5. 2017 CELODENNÍ VÝLET

V úterý 23. 5. 2017 je připraven školní výlet na STARÉ  HRADY. Pojedeme po svačině (nejdéle v 8:30 hod.), návrat ke kašně v Kocléřově plánujeme v 15:30 – 16:00 hodin. V MŠ děti dostanou ranní svačinu a obědový balíček, s sebou jim připravte do batohu pláštěnku, pití, menší svačinu (prosíme raději ne s čokoládou), do kapsy kapesník, v případě horka pokrývku hlavy. Třídní učitelky upozorněte, pokud Vaše dítě trpí v dopr. prostředcích nevolností. Pohádkové Staré Hrady jsou domovem mnoha pohádkových bytostí – skřítků, strašidýlek a strašidláků, čarodějů různých kategorií, čarodějnic cimg1888-nahled parádivých, marnivých, ale i pilných a užitečných. Bydlí tu i krásné princezny, umounění čerti, vodníci a vodnice, loupežníci a loupežnice, obr s drakem a další malé či velké, ale všechny stejně důležité, pohádkové bytůstky.  Děti se mohou těšit na zážitky na těchto tyto prohlídkových okruzích: 
 • Zámecké pohádkové sklepení – novinka Vodovodní draci Potrubáci
 • Hradní pohádková půda s lekcí čarodějného létání – novinka Obří rubínoví draci
 • Čarodějná Bestyjola s živými zvířátky

11. 5. 2017 DEN LESŮ

Ve čtvrtek 11. 5. pojede celá MŠ do osady Hájemství na na akci Den lesů. Děti se mohou těšit na různá stanoviště např. rybářství, myslivost, lesní dřeviny, ohrožené druhy zvířat, přírodní a tvořivé dílny, třídění odpadů, příroda Krkonoš, ukázka lesní techniky, lesnické školství, dále na lukostřelbu, jízdu na ponících, drobné odměny a opékání buřtů. Odjíždíme po svačině v 8:35 hodin, vracíme se na oběd okolo 11:30 hodin. S sebou dětem připravte batoh, pláštěnku (dle počasí), pití (nebo hrneček na bylinkový čaj z kotlíku), sportovní oblečení a obuv, do kapsy kapesník. Pokud máte jedlíka, který to rád, můžete přibalit i uzeninu na opékání.

9. 5. 2017 Projekt Koukají na nás správně

V letošním roce se naše MŠ zapojila do projektu preventivního screeningové vyšetření zraku předškolních dětí „Koukají na nás správně“. V úterý 9. května proběhlo v rámci tohoto projektu měření zraku diagnostickým přístrojem PlusoptiX, následně rodiče obdrželi informace o proběhlém měření s potvrzením o screeningovém vyšetření a štítek s naměřenými hodnotami, každé vyšetřené dítě dostalo praktický dárek na procvičení jemné motoriky a rozvoj zrakového vnímání (např. omalovánky, pexeso, puzzle apod.). Hlavním smyslem projektu je včasné rozpoznání a léčení zrakové vady. Dle odborníků je v předškolním věku u včasného záchytu vysoká šance na úplnou korekci zjištěné dioptrické vady a eliminaci případných komplikací, jako jsou tupozrakost, problémy se čtením a psaním, zhoršené prostorové vnímání, nebo také zvýšené riziko výskytu úrazů u dětí.

2. a 3. 5 2017 ZÁPIS DO MŠ

        Zápis do MŠ 2017
 

27. 4. 2017 Návštěva knihovny

19. 4. 2017 Den otevřených dveří

        Den otevřených dveří 2017

11. 4. 2017 ČERNOŠSKÁ POHÁDKA

V úterý 11. 4. pojedou děti z obou tříd do Dvora Králové nad Labem na pohádku, kterou v Hankově domě uvádí DIVADLO DRAK z Hradce Králové. Tahle pohádka bude trochu jiná, než jsme zvyklí. Pochází totiž z Afriky, ze země krásné a divoké přírody, plné cizokrajných zvířat, které uvidíme jen v Zoo. Ale Afrika je také pravlastí Černochů, kteří zrovna jako my, si vyprávějí pohádky a mýty. Příběh má být velmi jednoduchý, doprovázený rytmickými říkadly a hrou na bubny. Nechybí ani pohádkový hrdina, který má své chyby a díky jim se dostane do nebezpečí. Zkrátka pohádka jak má být!
Jedem vlastním autobusem, který bude opět hrazen ze sponzorského daru.
Na vstupné vybíráme 60 Kč.      

16. 3. 2017 Návštěva v ZŠ         

1. 3. 2017 NAŠE PÍSNIČKA aneb Postavím si domeček…

Kdy: ve středu 1. 3. 2017, od 10 hodin
Kde:  Hankův dům Dvůr Králové n. L.
Kdo: děti ze starší i mladší třídy
Doprava: vlastním autobusem
Vybíráme: 60 Kč vstupné (autobus bude hrazen opět ze sponzorského daru)

14. 2. 2017 Plavecký kurz

V úterý 14. 2. 2017 pojedeme na první lekci kurzu. Další lekce od 20. 2. budou probíhat vždy v pondělí. Kurz je určen zejména pro děti ze třídy Sluníček MŠ a žáky ZŠ.

Informace pro rodiče:
 • Termíny: úterý 14. 2. (MŠ od 11:35 hodin, ZŠ od 10:35), dále vždy pondělí od 9:45 hodin ve dnech 20. 2., 27. 2., 13. 3., 20. 3., 27. 3., 3. 4., 10. 4., 24. 4. a 15. 5. 2017
 • Cena: kurzovné pro děti z MŠ 350 Kč (10 lekcí/45 min.), doprava bude hrazena ze sponzorského daru společnosti Wikov MGI, a.s. Hronov
 • S sebou do batohu: plavky, ručník, pití a svačinu

Podmínkou přijetí do kurzu je vhodný zdravotní stav, který rodiče potvrdí písemným čestným prohlášením. Prosíme rodiče o vyplnění návratky s potvrzeným souhlasem účasti.

19. 1. 2017 Beseda s hajným

V rámci integrovaného bloku ZIMA realizujeme v tomto týdnu tématickou část Zvířata v zimě, ptáci nás potřebují. V rámci tohoto tématu se uskuteční ve čtvrtek po svačině beseda s revírníkem panem Lokvencem ze společnosti Lesy ČR. Po této besedě se vypravíme s dětmi s donesenými pochoutkami z naší týdenní sbírky do lesa ke krmelci.
Jak se akce vydařila, můžete shlédnout na        https://goo.gl/photos/zP1s28Gu8B3pLWmT9 

Sbírka pro zvířátka 16. – 19. 1. 2017

Vážení rodiče, pokud máte zájem, můžete se s dětmi zapojit do sbírky pořádané v mateřské škole. Lze přinést např. mrkev, jablka, řepu, suché pečivo, zrní… Pokud budeme mít pochoutek dostatek a počasí nám to neznemožní, odneseme donesené pochoutky na konci týdne do lesa.

22. 12. 2016 Návštěva rybářství

Fotky můžete shlédnout na  https://www.facebook.com/media/set/…

20. 12. 2016 Vánoční besídka s nadílkou

Již tradičně se setkají děti z obou tříd v dopoledních hodinách na besídce, kde si společně zazpívají vánoční písničky a koledy, ochutnají ve školce upečené i od maminek nachystané cukroví a snad se dočkají i Ježíška. 

19. 12. Návštěva pana hajného

V pondělí 19. 12. nás přijde opět po roce navštívit pan Lokvenc – hajný se svou kouzelnou vánoční holí. Kdo si s ní zatřese, může si něco přát.

16. 12. Pečení cukroví

Fotografie můžete shlédnout na https://www.facebook.com/…ezna/photos/?…

8. – 19. 12. Vánoční vyrábění a zdobení

7. 12. 2016 Vánoční fotografování

6. 12. 2016 Zdobení vánočního stromečku

5. 12. 2016 Mikulášská nadílka

Fotografie můžete shlédnout na https://www.facebook.com/…ezna/photos/?…

22. 11. 2016  O BALYNCE, dobrém štěněti…

V úterý 22. 11. jedeme do Hankova domu na hudební EKO pohádku O BALYNCE, dobrém štěněti… v podání Karlovarského hudebního divadla Libora Baláka. Na vstupné vybíráme 20 Kč, doprava bude hrazena opět ze sponzorského daru společnosti WIKOV MGI z Hronova a část představení je hrazena investorem kampaně EKOKOM a.s. Praha.

18. 10. 2016  KOCOUR V BOTÁCH

V úterý dne 18. 10. 2016 navštívily děti poprvé v novém školním roce Hankův dům ve Dvoře Králové nad Labem, kde shlédly divadelní představení Kocour v botách. https://goo.gl/…jkjuajKUK2N9
 

11. 10. 2016  SÁZENÍ DALŠÍCH JAVORŮ 

javory-6016-nahled

V pondělí 10. října jsme se pustili opět do práce. Minulé jaro jsme zahájili sázení výsadbou 13 javorů od školky až k ČOV v Kocléřově. Letošní jaro jsme sázeli ovocné stromy na naší školkové zahradě. A včera jsme navázali na loňskou výsadbu stromořadí sázením dalších javorů od čističky směrem k Šestidomí. Tentokrát se k oběma třídám MŠ přidali také jejich starší kamarádi z naší ZŠ. Velký dík nás všech patří opět paní Ing. Zuzaně Kazmirowské z nadace Sázíme stromy, která obstarala veškerou zeleň i věci související, včetně finančních prostředků na jejich zakoupení. Náš obdiv si zaslouží také její pracovní nasazení a ochota opakovaně pomáhat ve zkrášlování naší obce nejen ve spolupráci s námi v okolí MŠ, ale také s dalšími partnery i v dalších částech obce. Některé fotografie můžete shlédnout na https://www.facebook.com/…ezna/photos/?…  nebo na https://goo.gl/…vRpKASMDAFF7

Všechna alba: https://photos.google.com/albums
 


29.6. LOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY  A PÁŤÁKY

predskolaci-2016-nahledtablo-nahledlouceni-nahled

23.6. BESÍDKA pro rodiče

Od 15:00 hodin zveme rodiče všech dětí na závěrečnou besídku, kde děti z obou tříd předvedou část toho co se ve školce naučily.

14.6. Fotografování

V úterý 14. června se budou děti v mateřské škole fotografovat. Pokud počasí dovolí, proběhne focení venku. Rodiče si mohou vybrat a objednat, o jaké fotografie mají zájem. Objednat lze fotografie tříd (rozměr 15×23 cm) a fotografie jednotlivců (formát 10×15 cm). V rámci focení je pak možné domluvit i jednotlivé skupinky s kamarády, sourozenci, učitelkou, nebo samotné (ve formátu 10×15 cm za 15 Kč).

1.6. Oslavy MDD

V dopoledních hodinách proběhne v mateřské škole oslava Mezinárodního dne dětí. Pro děti připravujeme zábavné putování zakončené nejedním překvapením.

18. 5. 2016 ŠKOLNÍ VÝLET  nove-mesto-vylet-1-nahled

Ve středu 18. 5. jedeme na školní výlet do Nového Města nad Metují na akci Dračí hnízdo v Novém Městě u prince Bajaji, kde se na zámku bude konat didaktickodivadelní pohádka Princ Bajaja. Společnost FABER s pohádkou vystupuje po celé republice už osmým rokem. Po skončení pohádky si děti mohou vyzkoušet spoustu činností a řemesel z doby, kdy žili princové a princezny. Kromě pohádky, řemesel a faber-nahled domácích zvířátek je slíbená novinka – dračí hnízdo a život draků (více informací od pořadatelů – viz nástěnka v šatně MŠ nebo http://www.faber.cz Odjíždíme po svačině, děti můžete v den výletu přivádět do MŠ až do 9 hodin. Návrat plánujeme mezi 15. a 16. hodinou, budeme se snažit přijet okolo 15:30 hodin. Pro MŠ bude ze školní jídelny zajištěna ranní svačina a obědový balíček, z domova dejte dětem odpolední svačinu a pití.

11. 5. 2016  DRAVCI

V dopoledních hodinách proběhne v mateřské škole beseda s chovatelkou dravců aj. zvířectva s ukázkou. Na tuto akci vybíráme 40 Kč.

5. 5. 2016 DEN  LESŮ

Ve čtvrtek 5. 5. pojede celá MŠ do Hájemství na Den lesů. Návrat do MŠ po 12. hodině. S sebou   batoh, pláštěnku (dle počasí), pití, popř. uzeninu na opékání, sportovní oblečení a obuv.

8.3. Rodičovská schůzka

V úterý od 15:00 hodin zveme rodiče všech dětí, které v letošním školním roce navštěvují naši MŠ, na odpolední informační schůzku. Program bude upřesněn na nástěnce v šatně mateřské školy. Prosíme rodiče, kteří se nemohou této schůzky zúčastnit, aby v pondělí nebo v úterý odpoledne (resp. při odchodu domů) sdělili tuto skutečnost v MŠ. 

Další plánované akce

 • Únor/březen – schůzka s rodiči
 • 17. 3. Když jde kůzle otevřít
 • Jaro – fotografování dětí
 • Plavecký kurz (dle zájmu a dohody s rodiči na třídní schůzce)
 • 26. 4. Povídejme si, děti
 • 27. 4. Jak to chodí v trávě
 • 18. 5. Školní výlet (Dračí hnízdo v Novém Městě u prince Bajaji)
 • 1. 6. MDD
Akce budou postupně upřesněny a doplněny na tomto místě a na nástěnce v mateřské škole.
 

4.2. 2016 ZÁPIS do 1. ročníku ZŠ

V budově ZŠ Vítězná, 12:00 – 17:00 hodin. Více informací naleznete na http://www.zsvitezna.cz/…-pro-rodice/

4.2. 2016 A DO TŘETICE VŠEHO…

Inscenace divadla Drak z Hradce Králové A do třetice všeho… vychází z klasických pohádek, jak je zaznamenali Karel Jaromír Erben, Božena Němcová a další. Inspiruje se slavnou tradicí lidového loutkového a jarmarečního divadla či fenoménem kramářské písně a hledá pro ně nové, současné výrazové prostředky. Děti se v představení dozví, že bez práce nejsou koláče, že kdo přespříliš rozmazluje svoje děti, ten riskuje, že bude jimi sněden, a že krást se opravdu nevyplácí. a-do-tretice-vseho-nahled Moudrost a půvab klasických pohádek se tu navíc snoubí s magií loutkového divadla, romantikou starých hracích skříní a nenahraditelnou energií živé hudby. 

Jedeme vlastním autobusem v 9,35 hodin. Vybíráme 50 Kč na vstupné, doprava bude uhrazena ze sponzorského daru firmy Wikov MGI a.s.
 

2. 2. 2016 Návštěva v ZŠ

V dopoledních hodinách děti ze třídy Sluníček navštívily naši základní školu v Kocléřově, kde se seznámily s prostředím školy, prohlédly si všechny učebny, družinu i hernu s knihovnou, poznaly paní učitelky, setkaly se se svými staršími kamarády a také si vyzkoušely některé školní pomůcky a vybavení. Nejvíce děti zaujala interaktivní tabule, na které si každé z dětí vyzkoušelo plnění zajímavých úloh, neméně se snažily také při počítání nebo luštění bludiště na pracovních listech. Návštěva se nám všem velice líbila a děkujeme kolektivu pedagogů ze ZŠ za milé přijetí a za skládané papírové pejsky s dobrotou, které si každý předškoláček odnesl na památku.

RODIČŮM BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ 

V odpoledních hodinách bude rodičům budoucích prvňáčků umožněno nahlédnout a seznámit se s prostředím základní školy. Ve škole Vás rádi přivítají denně mezi 13.00 a 15.00 hodinou nebo po domluvě na telefonu 733 712 313.
 
 

12. 1. 2016  Hudební pořad VIKTOR

V úterý 12.1. 2016 přijel za dětmi z naší ZŠ a MŠ s hudebním představením pan Viktor. Představení jsme zorganizovali v zasedací místnosti OÚ. Hudebník Viktor měl pro děti připravené pásmo veselých písniček, kde se děti zapojily a zvesela si zazpívaly. Některé diváky zaujaly písničky natolik, že si spolu s rodiči objednávají Viktorovo CD. Bližší informace dalším zájemcům o zakoupení tohoto CD podáme v MŠ.   

18.12. 2015 Vánoční besídka

cimg6450-vanocni-besidka-nahledPáteční dopoledne 18. prosince plánujeme pro děti ze tříd Motýlků i Sluníček společné posezení u vánočního stromečku, aby zvládly pohromadě vyčkat na vánoční překvapení. Než Ježíšek nadělí do školky dárečky, budeme trávit chvíle toužebného čekání ochutnávkou cukroví, zpěvem i poslechem koled, vánočních písní a básní, vyprávěním vánočních příběhů apod.

4.12. 2015 Mikulášská nadílkacerti-na-chodbe-nahled

V dopoledních hodinách navštíví naši školku opět po roce čert s andělem. Ve školce je sice ze zdravotních důvodů v posledních dvou týdnech velice málo dětí, ty zdravé jsou však v těchto dnech ve velkém očekávání. Uvidíme, jak budou statečné, až předstoupí se svými písničkami a básničkami před dvojici Mikulášových společníků.    

3.11. 2015 Divadlo ve Dvoře Králové

V úterý 3. 11. 2015 pojedou obě třídy do Dvora Králové n. L. na divadelní představení RÁKOSNÍČEK A JEHO RYBNÍK. Na vstupné vybíráme 50 Kč, doprava bude opět hrazena ze sponzorského daru firmy WIKOV MGI z Hronova. Odjíždíme v 9:30 hodin, vrátíme se do oběda.

25.9. 2015 VÍTĚZŇÁČEK

Vítězňáček zve všechny malé  i větší zpěvačky a zpěváky na svou první zkoušku v pátek 25.9. 2015 od 16:00 hodin do klubovny na OÚ. Na každého, kdo si rád společně zazpívá, se těší Andrea Haková, Hana Haková a Marcela Koutníková. Další setkání – pátky v 16:00 hodin.

2.10. 2015 ZAHRADA

V pátek 2.10. 2015 jede třída Sluníček do Dvora Králové  n.L. na divadelní představení Zahrada podle knihy Jiřího  Trnky.  „To šlo jednou pár kluků do školy. Tak šli a cestou uviděli ve vysoké zdi z kamene starou železnou branku, celou rezavou…“ Tak takhle tajemně začíná kniha Jiřího Trnky Zahrada. Tajemství a kouzla mají rádi velcí i malí. A co teprve, když se ocitnou v takové tajemné Zahradě plné překvapení. Hlídá ji zlomyslný kocour, mluvící trpaslík, v jezírku plave sečtělá velryba a když už je nejhůř, tak pomůžou legrační sloni. A právě do takové zahrady se zatoulají tři zvědaví kluci. A s nimi se mohou zatoulat i děti z naší školky…
Vybíráme 60 Kč na vstupné, dopravu uhradíme opět ze sponzorského daru hronovské firmy WIKOV MGI. Odjezd je plánován na 9:25 hodin, návrat do oběda.
Na toto představení prozatím nepojede třída Motýlků, protože se malé děti v MŠ teprve postupně adaptují, ale věříme, že na další pojedeme již společně.


29.6. 2015 Divadlo v MŠ

Pro veselé rozloučení s končícím školním rokem shlédly děti z obou tříd představení KARNEVAL ZVÍŘAT. V rámci pořadu si děti připomněly lidové písničky o zvířátkách žijících na dvorečku – Kočka leze dírou, Skákal pes, Pásla ovečky, Když jsem husy pásala, Dú kravičky a Já mám koně. Kromě toho si také trochu zatancovaly a zahrály v doprovodu díla Karneval zvířat od  Camilla Saint-Saënse.
 

26.6. 2015 LOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

Akce s rodiči začíná v mateřské škole v 15:00 hodin.

24.6. 2015 ZOO s hledáním pokladu

Ve středu 24.6. 2015 pojedou děti z obou tříd MŠ a žáci naší ZŠ společně do ZOO. Odjíždíme od MŠ vlastním autobusem okolo 8:40 hod. Při větším počtu dětí pojede zvlášť MŠ a zvlášť ZŠ, pak by byl čas odjezdu mírně změněn. Návrat plánujeme okolo 13. hodiny (čas odjezdu můžeme upřesnit po 12. hodině na tel. čísle 739 454 944). Cena akce: vstupné uhradíme z třídního fondu, faktura za dopravu bude hrazena z finančního sponzorského daru společnosti  WIKOV MGI, a.s.Hronov. S sebou do batohu zabalte pláštěnku, pití a svačinu, dále nezapomeňte dát dětem do kapsy kapesník, popř. na základě vlastního uvážení lze drobné kapesné.

5. – 11.6. SBÍRKA PRO ZVÍŘÁTKA

Kdo máte zájem, můžete se s námi zapojit do sbírky, kterou pořádáme v mateřské škole. Po ukončení sbírky odvezeme donesené pochoutky pro zvířátka s sebou 11.6. na školní výlet a předáme je jako DÁREK do záchranné stanice JARO Jaroměř, kde program našeho celodenního výletu začíná. Lze přinést např.: suché pečivo, zeleninu a ovoce, piškoty, ovesné vločky, granule, konzervy, slunečnice, zrní…  Více se o této záchranné stanici, kde pečují o handicapované živočichy, můžete dočíst na http://www.jarojaromer.cz

 

11.6. 2015 ŠKOLNÍ VÝLET

Ve čtvrtek 11.6. 2015 pojedeme na školní výlet, který zahájíme prohlídkou záchranné stanice JARO Jaroměř.  Dále zamíříme na akci ZA BABIČKOU Boženy Němcové do Ratibořic, při které nás v místech, kde se odehrává děj románu, přivítají postavy známé z knihy Babička. V MŠ bude zajištěna ranní svačina a obědový balíček, z domova dejte dětem odpolední svačinu a pití. Na vstupné vybíráme 60,–Kč. Do této částky je započítán program ve mlýně, prohlídky zámku a záchranné stanice. Na úhradu dopravy klimatizovaným autobusem využijeme další část sponzorského daru od společnosti Wikov MGI, a.s. Hronov. 
S sebou: batoh, pláštěnku, svačinu (ne s čokoládou), láhev pití (dobře uzavíratelnou), pohodlné oblečení a obuv, dle vlastního uvážení lze drobné kapesné. Často chybí dětem kapesník – uvítáme, nachystáte-li ho dítěti přímo do kapsy. Vše svému dítěti při balení ukažte a doplňte přiměřeným poučením. Trpělo-li někdy Vaše dítě v dopravním prostředku nevolností, informujte nás předem a před odjezdem mu můžete podat tabletku. 

1.6. 2015 MDD

V pondělním dopoledni oslavovaly společně děti ze straší i mladší třídy Mezinárodní den dětí. Program plný her a soutěží probíhal v MŠ i na školní zahradě. Zábavné dopoledne mile osladila dětem i učitelkám sladkým překvapením naše paní školnice Růženka Nováková, která pro všechny upekla výborný perník s čokoládou a uvařila plnou várnici ovocného čaje. Za razítka získaná v soutěžích obdržely děti v závěru medaile a také si každý vybral dárek – plyšové zvířátko.    

29.5. 2015

Děti z obou tříd navštívily v dopoledních hodinách kostel sv. Václava v Kocléřově, kde se zúčastnily zajímavého dopolední programu, který pro ně připravily pořadatelky v rámci celostátní akce Noc kostelů 2015. Informace o možnostech, jak se zapojit také s rodinou, naleznete na http://www.vitezna.cz/…el%C5%AF.pdf a na http://www.nockostelu.cz/index.php…

Den lesů 2015

Ve čtvrtek 14.5. 2015 pojede třída SLUNÍČEK do Hájemství na Den lesů do Hájemství. Akci pořádají již tradičně Lesy ČR a ZŠ Schulzovy sady. Odjíždíme autobusem v 9 hodin z Kocléřova a zpět z Hájemství se vracíme ve 12,40 hodin. Kdo vyzvedáváte své dítě po obědě, přijďte proto až okolo 13. hodiny. V Hájemství bude možnost opékání, proto můžete dát dětem uzeninu a pečivo, dále vybavte děti dle vlastního uvážení a počasí (např. sportovní oblečení a obuv, pití, pláštěnku…)
 

DALŠÍ PLÁNOVANÉ AKCE (podrobnosti budou postupně doplňovány)

30.4. Čarodějnické hrátky
  6.5. Náhradní termín plaveckého kurzu / 10. lekce – odjezd již v 7, 45 hod.!
14.5. Den lesů v Hájemství (třída Sluníček)
29.5. Noc kostelů (dopolední program pro děti)
  1.6. Oslava MDD
11.6. Školní výlet do Ratibořic a do záchranné stanice
16.6. Fotografování v MŠ
asi 18.6. Setkání s rodiči (termín ještě není potvrzen) 
29.6. Divadlo v MŠ
1.7. Schůzka se zákonnými zástupci nově přijatých dětí
 

ZÁPIS DO MŠ

se uskuteční ve dnech 12. a 13. května 2015. Více naleznete na http://www.zsvitezna.cz/…ormace-o-ms/

VESELÁ POUŤ

Ve čtvrtek 23.4. 2015 pojedeme do Dvora Králové n.L. na divadelní představení Veselá pouť loutkoherecké skupiny Loudadlo Praha. Tentokrát odjíždíme autobusem už v 8 hodin, proto je třeba přivést děti do MŠ dříve (aby se stihly před odjezdem nasvačit) nebo přímo k autobusu. Představení začíná v 8,30 hodin v Hankově domě. Vybíráme vstupné 50 Kč. 
 

13.4. 2015 SÁZENÍ JAVORŮ

V týdnu po Velikonocích jsme zaměřili místa pro plánovanou výsadbu a bude-li vhodné počasí začneme v pondělí 13.4. s výsadbou javorů, které nám již organizace Sázíme stromy minulý týden přivezla (viz níže). Sraz dobrovolníků z řad rodičů i dalších občanů je v 9,30 hod. u brány do MŠ. Rodiče dětí prosíme, aby dětem dali v pondělí takové oblečení i boty, které si mohou umazat.

MÁME HOTOVO – 13 javorů jsme 13. 4. 2015 zasadili :) (aktualizováno 24.4.2015) Pomineme-li silný vítr, počasí nám celkem přálo, a tak jsme se hned po svačině pustili do výsadby nového stromořadí, které vede podél chodníku od obecní zahrady až k ČOV v Kocléřově. Velice děkujeme všem, kteří se o to zasloužili nebo osobně přiložili ruku k dílu (zejména paní Ing. Kazmirowské, dětem, rodičům, našim zaměstnancům, OÚ a dalším dobrovolníkům). Velký dík patří místním hasičům, kteří pro stromy den před výsadbou vykopali díry. Pravděpodobně díky tomu jsme zvládli všechny stromy zasadit v jednom dni. Nyní musíme doufat, že se stromy dobře uchytí nám všem pro radost. Pokud bude málo pršet, uvítáme pomoc kohokoli, kdo je ochoten dále pomáhat a dopřeje stromům občas konev vody. Fotografie ze sázení si můžete prohlédnout v záložce fotoalbum nebo přímo na https://picasaweb.google.com/…SazimeStromy
 

CHYSTÁME SE NA VÝSADBU NOVÉ ALEJE

Naše školka a škola zahájila spolupráci s neziskovou organizací SÁZÍME STROMY. Na měsíc duben připravujeme s paní Ing. Zuzanou Kazmirowskou z této organizace a s podporou obecního úřadu výsadbu javorové aleje v Kocléřově. V současné době probíhají jednání o zapojení spolků a dalších dobrovolníků z řad občanů, kteří by byli ochotni s výsadbou stromů pomoci. O dalším průběhu vás zde budeme dále informovat. Pokud někdo z vás, čtenářů těchto stránek, má zájem se k nám přidat, neváhejte nás v MŠ nebo ZŠ kontaktovat (např. na telefonu 739 454 944 nebo na e-mailové adrese ms.vitezna@dvur.cz). Podrobnosti o organizaci SÁZÍME STROMY naleznete na http://www.sazimestromy.cz
    

PÍSNIČKA PRO DRAKA aneb JAK SE VAŘÍ POHÁDKA

Ve čtvrtek 26.2. 2015 plánujeme navštívit v Hankově domě od 10 hodin kombinované loutkoherecké představení na motivy klasických pohádek o drakovi. Hudební pohádka pro dva herce a jednoho draka, plná kramářských písniček, překvapivých zvratů a komických situací, jejímž rozuzlením bude klasické vítězství dobra nad zlem. Smyslem celého představení je nejenom ukázka netradičního pojetí hudební nauky a vytvoření pozitivního vztahu k muzice, ale také vysvětlení mnoha lidových rčení.
 

Jarní prázdniny 16. – 20.2. 2015

V době jarních prázdnin není naplánováno uzavření MŠ, pouze úprava provozu. Z důvodu nynější velké nemocnosti (nízké docházky dětí ) prosíme touto cestou rodiče nepřítomných dětí, aby nás informovali o docházce dítěte do MŠ v tomto prázdninovém týdnu. Také prosíme rodiče, aby nezapomínali v souladu se školním řádem omlouvat nepřítomnost svého dítěte v MŠ.

PLAVECKÝ KURZ 2015

Mateřská škola připravuje i v letošním školním roce společně se základní školou plavecký kurz v Trutnově. Letos je organizován pro všechny děti ze starší třídy. Budeme jezdit pravidelně ve středu: 25.2., 4.3., 11.3., 18.3., 25.3., 1.4., 8.4., 15.4., 22.4. + náhradní termín.

21.1. Den otevřených dveří PRO RODIČE v ZŠ

Ve středu mohou rodiče dětí z mateřské školy v době od 8,00 do 10,00 hodin navštívit naši základní školu v Kocléřově. Jste srdečně zváni nejen k prohlídce školy, ale také k nahlédnutí do výuky žáků. Se staršími dětmi z MŠ navštívíme školu o den později.

25.2. – duben 2015 PLAVECKÝ KURZ

Od středy 25.února 2015 začneme se staršími dětmi jezdit opět do krytého bazénu v Trutnově, kde budou děti navštěvovat plaveckou školu. Podrobnosti budou zveřejněny po dohodě s rodiči do zahájení kurzu.

17.12. 2014 Vánoční besídka

Děti z obou tříd stráví středeční dopoledne společným posezením u vánočního stromečku, zpěvem koled, ochutnávkou ve školce dětmi upečených perníčků a od maminek doma napečeného cukroví a především toužebně očekávanou nadílkou od Ježíška.

15.12. 2014 Divadelní představení v MŠ   PUTOVÁNÍ ZA BETLÉMSKOU HVĚZDOU

Pondělní dopoledne 15.12. ožije naše mateřská škola nejen hudbou. Děti se mohou těšit na pořad z hudebního cyklu D.Čemusové, kde se v rámci klasické pastýřské hry vypraví do Betléma pozdravit Ježíška, zazpívají si s pastýři některé koledy např. Pásli ovce Valaši, Půjdem spolu do Betléma, Jak jsi krásné neviňátko, Chtíc aby spal, My tři králové… , zahrají si na netradiční hudební nástroje a připomenou si několik adventních zvyků a obyčejů. Provázet nás bude také Česká mše vánoční J..Ryby… Cena za představení je 35 Kč na dítě.

5.12.2014 MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA

Tak jako každoročně, i letos, zavítá do naší mateřské školy Mikuláš se svým doprovodem. Děti se nemusí ničeho obávat, ujišťujeme je, že k nám do MŠ pouštíme s Mikulášem jenom „hodné“ čerty. :)  Můžete jim to říkat také, aby nešly do MŠ se strachem a na tento den se těšily. Očekáváme, že dorazí nejen čert a Mikuláš, ale také anděl, který se dětem obvykle velice líbí.

5.11.2014 VÝSTAVA

Ve středu navštíví třída Sluníček interaktivní výstavu OČI NEVIDOMÝCH, UŠI NESLYŠÍCÍCH v Městském muzeu ve Dvoře Králové nad Labem. Vybíráme na vstupné 40,– Kč, doprava bude hrazena ze sponzorského daru společnosti WIKOV MGI a.s., Hronov. Po shlédnutí výstavy seznámíme děti v případě pěkného počasí ještě s naučnou stezkou v parku Schulzovy sady. 

8.10. 2014 Divadlo

Ve středu shlédnou děti z obou tříd v Hankově domě pohádku O DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH. Jednoduchý příběh, kde zlá macecha a sestra Johana vyhání hodnou Marušku do sněhem zasypaných hor pro fialky, jahody a jablka, je obohacený postavou chudého zvoníka Ondřeje a Jakuba, bohatého syna statkáře. V pohádce se objeví i zvířátka (myšky, zajíček, veverka a ptáčci), která doprovází Marušku na strastiplné cestě. Kouzlem černého divadla mění mrazivý Leden zimní tvář lesa na jaro, léto a podzim, aby pomohl Marušce splnit úkoly. Inscenaci plnou písniček, kouzel, světelných a zvukových efektů uvádí MLADÁ SCÉNA z Ústí nad Labem.
Jedeme vlastním autobusem v 9,30 hodin od kašny.
Vybíráme 50 Kč na vstupné, doprava bude uhrazena ze sponzorského daru firmy Wikov MGI a.s.
 

17.9.2014

Ve středu 17.9. využily děti a učitelky ze třídy Sluníček krásného zářijového počasí a vypravily se opět do ZOO, kde kromě prohlídky expozic zvířat stihly tentokrát hrátky v kozím výběhu a projížďku vláčkem. Velice je zaujal také obnovený amfiteátr, kde si vyzkoušely nejen posezení v hledišti, ale také roli účinkujících na jevišti.


27.6.2014 BESEDA

V tento slavnostní den, kdy žáci a studenti škol dostávají svá vysvědčení a mnozí předškoláci jdou naposledy do „své“ mateřské školy", aby se rozloučili se svými kamarády a učitelkami, čekalo děti ve starší třídě překvapení. Pozvání na společné setkání přijala úspěšná absolventka naší mateřské i základní školy – Kristýnka Sychrová. Děti si mohly prohlédnout její diplom z literární soutěže Magická čísla 3 a 7, kde se umístila v kategorii 10–12 let na krásném prvním místě, dále krásnou knížku, kterou za své umístění dostala a k nemalé radosti dětí jim svou vítěznou pohádku také přečetla. Kromě povídání o zkušenostech a možnostech dětských „spisovatelů“ jsme si společně popovídali také o škole, učení, známkování a některé děti také poprvé spatřily opravdové vysvědčení.

26.6.2014 ZOO

Poslední akcí mimo školku bude ve čtvrtek 26.6. projížďka po safari a další program v dvorské ZOO, který pořádáme pro děti z obou tříd. Jedeme vlastním autobusem v 8,45 hodin, návrat na oběd plánujeme okolo 13. hodiny. Na tuto plánovanou akci využijeme část sponzorského daru od společnosti Wikov MGI, a.s. Hronov k úhradě dopravy. Děkujeme manželům Bergerovým, kteří tento sponzorský dar pro ZŠ a MŠ Vítězná zajistili.

20.6. 2014 BESÍDKA

Milí  rodiče, jste srdečně zváni na páteční odpolední představení v mateřské škole, které si pro Vás připravily děti a učitelky z obou tříd. Začínáme v pátek od 15 hodin. Všichni se těšíme na společné setkání, kde se také rozloučíme s našimi nejstaršími předškoláčky.

30.5. MDD

Letošní MDD oslavíme v pátek PUTOVÁNÍM ZA POKLADEM SKŘÍTKŮ. Akce je společná pro děti z mladší i starší třídy.
 

23.5.2014 NOC KOSTELŮ

V dopoledních hodinách navštívíme s dětmi v rámci Noci kostelů zdejší kostel sv.Václava v Kocléřově. Máte-li zájem kostel také navštívit a účastnit se dalších částí programu v odpoledních či večerních hodinách s vašimi dětmi, rodinou či přáteli, naleznete podrobnosti na http://www.nockostelu.cz/… nebo na http://www.vitezna.cz/…%C5%99ov.pdf   
 

22.5.2014 Fotografování dětí
Společné fotografování tříd i jednotlivců.
 

15.5.2014 DEN  LESŮ

Ve čtvrtek jedeme všichni z mateřské i základní školy do Hájemství  na akci, kterou pořádají Lesy ČR a ZŠ Schulzovy sady. Odjíždíme autobusem od kašny v 9,15 hodin, z Hájemství odjedeme na oběd zpět do MŠ ve 12 hodin. Děti vybavte dle počasí a vlastního uvážení (např. pláštěnku, sportovní oblečení a obuv, pití…).
 

5. a 6.5. 2014 Zápis do MŠ

Více na  http://www.zsvitezna.cz/…ormace-o-ms/

30.4. Čarodějnice

carodejnice-nahled Ve středu se slétnou do MŠ malé čarodějnice a čarodějové na Čarodějnické dopolední hrátky s opékáním. Pokud chcete vaše děti potěšit, můžete je do MŠ tento den přivést v převlecích, či s různými „čarodějnickými“ doplňky, které vám nezaberou příliš mnoho času a peněz.  Uzeniny i pečivo zajistíme. Vstupenkou k ohni bude jedno polínko :).

 

29.4. Exkurze

V úterý starší třída v rámci integrovaného bloku Země a v souvislosti s naším celoročním projektem Třídíme odpady navštíví sběrný dvůr v Kocléřově, kterým nás  bude provázet pan Dědek.
 

25.4. Návštěva ZOO ve Dvoře Králové n.L. (mladší třída)

V pátek 25. dubna pojedeme do zoologické zahrady. Návrat na oběd plánujeme mezi 12. a 13. hodinou – pokud budete chtít vědět přesný čas příjezdu, můžete si před polednem zatelefonovat na číslo 739 454 944. V případě špatného počasí termín změníme a budeme vás informovat zde a na nástěnce v MŠ.
Vybíráme 60 Kč.
INFO z 25.4.: Po rozpočítání dopravy dle počtu dětí vracíme každému 16 Kč.
  

15.4 2014 Žluté úterý

Zájemci ze starší třídy se tento den oblékli do žlutého, nebo se jinak žlutě vyzdobili.

8.4. 2014 Pirátská pohádka 

V Hankově domě navštíví děti z obou tříd od 10 hodin divadelní představení Divadla Tramtárie Olomouc. 
Anička a Eliška jsou úplně obyčejné malé holky. Bydlí v Olomouci a vždy po škole si chodí hrát na dětské hřiště. A jednou je napadne, že si budou hrát na piráty, jenomže potom najdou v pískovišti zakopaný vzkaz v lahvi a v něm mapu úplně opravdického ztraceného pirátského pokladu, a pak se teprve začnou dít věci. Protože než bys řekl švec, ocitnou se na palubě opravdické pirátské lodi, která pluje po opravdickém moři. A tak se začíná bláznivá cesta za pokladem, na které Eliška a Anička navštíví i písečný ostrov či podmořský svět! 

28.3.14 Exkurze

Pro děti z mladší i starší třídy pořádáme exkurzi do místního zemědělského družstva, kde si prohlédneme odchovnu prasat.

20.3. Návštěva ZOO ve Dvoře Králové n.L. (starší třída)

Ve čtvrtek 20. března přivítáme příchod jara návštěvou zoologické zahrady. Pojedeme po svačině, návrat plánujeme mezi 12. a 13. hodinou. V případě zhoršení počasí termín změníme a budeme vás zde informovat.

Plavecký kurz

flatbed-bmp-nahled V letošním roce kurz organizujeme pro děti ze 3. ročníku naší MŠ – tzn. pro děti, které v letošním školním roce dovrší věku šesti let. Kurz se bude konat v krytém bazénu v Trutnově, vždy ve středu od 9,30 do 10,30 hodin, v těchto dnech: 29.1., 5.2., 19.2., 26.2., 5.3., 12.3., 19.3., 26.3., 2.4. a 9.4. Cena deseti lekcí pro předškolní děti činí 490,–Kč, dopravu bude všem hradit ředitelství ZŠ a MŠ Vítězná, dětem přecházejícím do naší ZŠ uhradí dle finančních možností také část kurzovného.

23.1.2014 POHÁDKA O STRAŠIDELNÉM NÁDRAŽÍ

Kdy: čtvrtek 23.1.2014
Kde: Hankův dům MKZ Dvůr Králové n.L.
Kdo: děti ze starší i mladší třídy
Doprava: vlastním autobusem (9,30 hod. od kašny)
Vybíráme: 50 Kč vstupné, 30 Kč záloha na autobus    
   

16.1.2014 Návštěva v základní škole

Nejen návštěvu starších kamarádů v první třídě, ale také prohlídku nově zrekonstruovaných prostor celé základní školy a školní družiny pro naše předškolní dětí připravil kolektiv základní školy ve Vítězné. Prohlídka školy začíná v 10 hodin, zváni jsou také zájemci z řad rodičů. Rodiče, kterým se návštěva v tomto čase nehodí, mohou ZŠ navštívit i v jiných termínech po předchozí dohodě. Telefonický kontakt na ředitelku ZŠ: 731 520 766.  

19.12.2013 Vánoční besídka

Napsal <%ClanekAutor%>, <%ClanekTisk%>, přečteno <%ClanekPrecteno%>x

-->

Anna Jiráčková, přečteno 21586x