SOUČASNÉ AKCE


24. 6. 2020 Loučení s předškoláky a páťáky

Ve středu od 10 hodin v zasedací síni OÚ. 

23. 6. 2020 Výlet do SAFARI PARKU

V úterý pojedeme s dětmi do Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem. Součástí akce pro obě třídy bude také beseda s ošetřovatelkou šelem. Odjíždíme po svačině v 8:50, návrat plánujeme čase 13:00 – 14:00 (čas můžeme upřesnit na tel. 739 454 944), poté přechod do MŠ. Vybíráme 90 Kč (na vstupné a Afrika truck), jízdné uhradíme z dotace.
Podrobnější informace a návratku obdrží rodiče písemně v MŠ, prosíme o vrácení návratky a zaplacení do pondělí 22. 6. 2020.
 

Zpřístupnění výukových interaktivních programů Barevné kamínky – iŠkoliška

Nyní v mimořádné situaci možnost zdarma. Podrobnější informace naleznete na http://zsvitezna.cz/…o-rodice-ms/ 


Z důvodů preventivnch opatření jsou všechny plánované akce zrušeny od 11. 3. 2020 do odvolání.

18. 3. 2020 Projektový den MALÝ ARCHITEKT

2. 3. – 11. 5. 2020 Přípravný plavecký kurz 

Každé pondělí budou děti ze třídy Sluníček jezdit od března do května do Plavecké školy v Hořicích, kde budou absolvovat deset lekcí přípravného plaveckého kurzu. Jedeme v tyto dny: 2. 3., 9. 3., 16. 3., 23. 3., 30. 3., 6. 4., 20. 4., 27. 4., 4. 5. a 11. 5. 2020.

21. 2. 2020 Muzikantské dopoledne

Ve čtvrtek 20. února nás navštívili muzikanti z Trutnova se spoustou krásných písniček a hudebních nástrojů. Jejich muzicírování a poutavě připravený program byl pro všechny velkou inspirací. Program byl neobvyklý také tím, že ho pánové z trutnovských hudebnin dětem pro radost realizovali zcela zdarma. I touto cestou moc děkujeme.
 

3. 2. 2020 Projektový den STAVITEL MĚSTA

Ve spolupráci s Malou technickou univerzitou připravujeme v dopoledních hodinách v mateřské škole pro II. třídu PROJEKTOVÝ DEN „STAVITEL MĚSTA“. Akci uhradíme z financí, které jsme získali v rámci projektu Šablony II - Zvýšení a zlepšení kvality výuky na ZŠ a MŠ Vítězná financovaného z prostředků EU – OP VVV.

29. 1. 2020 Divadelní představení VELKÁ POŠŤÁCKÁ POHÁDKA

Ve středu 29. 1. pojedou starší děti na pohádku Karla Čapka VELKÁ POŠŤÁCKÁ POHÁDKA. Představení je v Hankově domě od 10 hodin. Pojedeme veřejnou dopravou ve stejných časech, jako minule. Vybíráme 80 Kč (70 vstupné, 10 doprava).
Listonoš, pan Kolbaba, zahlédl v noci na poště rozesmáté poštovní skřítky. Hráli mariáš s dopisy. Psaníčko z lásky bylo rozehřáté a mělo proto nejvyšší hodnotu, dopis z donucení byl studený a hodnotu měl nízkou. Jedno psaníčko ale vůbec nemělo adresu! Skřítci vyčetli, že nějaký Frantík píše Mařence a chce si ji vzít. Pan Kolbaba by důležitý dopis rád doručil, jenže nevěděl komu. Vydal se proto do světa, aby Mařenku našel. Jenže jak ji hledat? Trvalo to celý rok, cestou zažil řadu dobrodružství i legrace, nakonec ale Mařenku našel. Hned jí předal zamilované psaníčko a smutná Mařenka se konečně zase začala smát. Pan Kolbaba byl šťastný, protože viděl, že jeho snaha udělala  někomu velkou radost … 
 

18. 12. Vánoční besídka pro děti s nadílkou

13. 12. Divadlo ŠTERNBERK 

12. 12. Druhé fotografování

10. 12. Vyšetření očí

  5. 12. Mikulášská nadílka

  3. 12. Schůzka s rodiči

25. 11. Předvánoční fotografování

V pondělí 25. 11. 2019 chystáme v mateřské škole opět předvánoční fotografování. Objednávkový list můžete vyplňovat v šatně mateřské školy. V případě potřeby ujasnění se můžete obrátit na personál MŠ, rády vám ukážeme.
AKTUÁLNÍ UPOZORNĚNÍ:
V současné době je velká nemocnost dětí, proto jsme s fotografem v jednání o ještě jednom náhradním termínu. Nemusíte tedy mít obavy, že vaše dítě o možnost fotografování příijde – můžete tedy děti nechat v klidu doma doléčit :)

15. 11. Předvánoční čas – loutková revue

Vánoce jsou nejkrásnější svátky v roce. K tradicím českých Vánoc patří nejen nezapomenutelné zvyky, ale hlavně dobrá nálada, zpříjemňující dlouho očekávaný příchod Ježíška. Přesto, že jsou tyto svátky především rodinné, žijeme jimi v poslední části roku i v naší mateřské škole, a proto pojedeme do Hankova domu, kde se v loutkové revue PŘEDVÁNOČNÍ ČAS děti určitě rády setkají se známými postavičkami z televizní obrazovky. Příjemné setkání pro nás připravila loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracující s Českou televizí na pořadu Studio kamarád.

8. 10. Divadlo Pyšná princezna

V úterý 8. října pojede třída Sluníček do Dvora Králové nad Labem. kde je v Hankově domě čeká divadelní představení Pyšná princezna - pohádka s písničkami na motivy Boženy Němcové. Pojedeme linkovým autobusem (odjezd v 9 hodin, návrat ve 12 hodin, poté oběd).
V Půlnočním království žije pyšná princezna Krasomila. Když odmítne ruku krále Miroslava, ten se za ní vydá do jejího království v přestrojení za zahradníka. Vypěstuje zpívající květinu a najde si cestu k srdci pyšné princezny. Jejich lásku chce překazit rádce, který Půlnoční království ovládá. Miroslav a  princezna proto uprchnou a na útěku zažijí nečekaná dobrodružství. Princezna se nakonec dovídá, že její milý není zahradník, ale král a nic už nestojí v cestě pravé královské svatbě.

27. 6. Loučení s předškoláky

26. 6. ZOO Dvůr Králové n/L

25. 6. Návštěva ZŠ Vítězná – besídka školáků

  5. 6. Sportovní hry

31. 5. Školní výlet

Více zde Školní výlet 2019 – BOTANICUS

29. 5. 2019 Zahradní slavnost

Milé maminky a tatínkové, vážení prarodiče, zveme vás na zahradu MŠ Vítězná ve středu 29. 5. 2019 od 15hodin. Pevně doufáme, že nám počasí plánované setkání již nepřekazí. Pokud máte zájem potěšit děti i ostatní návštěvníky, uvítáme vaši spolupráci při přípravě pohoštění. Srdečně vás zvou Sluníčka, Motýlci a zaměstnanci MŠ.

27. 5. Fotografování

Fotografování – květen 2019

24. 5. Začátek oslav MDD

Oslava MDD se SPOZ Vítězná – pátek dopololedne.

23. 5. 2019 Divadlo v MŠ

Ve čtvrtek zavítá do  naši mateřské školy MAŇÁSKOVÉ DIVADLO ŠTERNBERK. Děti shlédnou pohádky: O šípkové Růžence, O pejskovi a kočičce a Zajíc, liška a kohout. Vstupné na představení 45 Kč/dítě. 

21. 5. 2019 Zahradní slavnost

Milé maminky a tatínkové, vážení prarodiče, také v letošním roce chceme uspořádat zahradní slavnost. Stále čekáme na vhodné počasí, prozatím setkání plánujeme na úterý 21. 5. 2019 od 15 hodin. Akce se uskuteční pouze v případě příznivého počasí. V pondělí 20. 5. upřesníme případné odložení akce. Pokud máte zájem potěšit děti i návštěvníky, je vítána vaše pomoc při přípravě pohoštění. Srdečně jste všichni zváni. 

9. 5. 2019 Den lesů

Ve čtvrtek 9. 5. jedeme s oběma třídami do osady Hájemství na Den lesů.  Odjíždíme po svačině v 9:00 hodin, vracíme se na oběd okolo 11:45 hodin. S sebou dětem připravte batoh, pláštěnku (dle počasí), pití, popř. svačinu, sportovní oblečení a obuv, do kapsy kapesník. 

2. a 3. 5. 2019 Zápis do MŠ

Vyhlášení zápisu 2019 

17. 4. Den otevřených dveří

ve středu 17. 4. 2019 v době mezi 10:30–15:00 hod. zveme rodiče a děti k návštěvě a prohlídce naší mateřské školy v Kocléřově. Čas návštěvy si můžete přizpůsobit podle potřeb Vašeho dítěte. 

3. 4. 2019 Návštěva v ZŠ

Ve středu 3. 4. čeká na nejstarší děti děti příjemná událost. Děti, které se v blízké době chystají na zápisy do prvních tříd, navštíví spolu se svou třídou mateřské školy základní školu V Kocléřově. 

8. 3. 2019 Cirkusové vystoupení

Dne 8. 3. 2019 jsme pozvali k nám do MŠ cirkusové umělce Lucii a Zdeňka Paulini. Mistr Paulini dětem předvedl drezúru psů Čakynka a Flíčka, balanc s noži, skleničkami, mečem a kouzelnické triky mimo jiné i s angorským králíkem. Děti si také mohly pohladit činčilu vlnatou a mládě mývala evropského, které prozatím váží 15 kg a pro zajímavost mezi jeho nejoblíbenější jídla patří svíčková s brusinkami. Vystoupení zpestřovalo několik humorných skečů. Na závěr manželé obdarovali všechny děti vytvarovaným nafukovacím balónkem. Dětem se vystoupení známých umělců moc líbilo. (mar)

25. 2. 2019 Zahájení plaveckého kurzu

V pondělí 25. 2. 2019 jede třída Sluníček na první lekci do plavecké školy v Hořicích. Mimo věcí (uvedených v seznamu, který jste obdrželi s návratkou) žádáme rodiče, aby dětem ručník vložili do batohu v igelitové tašce.  Tuto informaci píšeme dodatečně, neboť nás plavecká škola informovala o změnách v organizaci plaveckých kurzů a doporučila toto řešení. Z důvodu hygienických opatření nebudou již k odložení ručníků k dispozici plastové košíky.

S sebou do batohu: plavky, ručník  (v igelitové tašce), pití a svačinu
Další info z bezpečnostních pokynů plavecké školy: 
  • dlouhé vlasy sepnuté do gumičky, sponek…
  • do bazénu bez šperků  (mimo malých náušnic)

21. 2. 2019 Exkurze na stanici HZS ve Dvoře Králové nad Labem

Ve čtvrtek 21. 2. 2019 měla druhá třída MŠ a jejich starší kamarádi z prvních dvou ročníků ZŠ možnost navštívit dvorskou stanici Hasičského záchranného sboru. Děti se na exkurzi moc těšily a některé stihly pro hasiče nakreslit obrázek, který na návštěvě předaly. Se zájmem si prohlédly pěkné prostory nové stanice, zásahovou techniku a vybavení hasičů, které každý den používají při ochraně životů, zdraví a majetku spoluobčanů. Viděly také praktickou ukázku použití zdravotních pomůcek, které při záchraně a přepravě osob využívají. Neméně je zaujala také ukázka rychlého obléknutí před zásahem. Za pomoc při přípravě exkurze děkujeme panu Tomáši Mühlovi a panu starostovi. Za realizaci velice zajímavé a poutavé exkurze mnohokrát děkujeme panu Miroslavu Krebsovi a ostatním profesionálním hasičům, kteří se našim dětem ochotně věnovali.

Plavecký kurz 2019

Dne 25. 2. bude zahájen plavecký kurz v hořické plavecké škole pro třídu Sluníček (starší třída). Odjezd vždy po svačině v 8:40, kurz začíná v 9:45 hodin. 
Lekce se konají vždy v pondělí v těchto termínech: 
25.2., 4.3., 11.3., 18.3., 25.3., 1.4., 8.4., 15.4., 29.4. a 6.5. 2019.

Leden 2019 – sbírka pro zvířátka 


19. 12. 2018 Vánoční nadílka 
Ve středu dopoledne se mohou děti z obou tříd těšit na společné vánoční posezení. Z domova si mohou přinést trošičku cukroví, zazpívají si vánoční písně a koledy, zarecitují básničky a především budou společně čekat, zda jim Ježíšek do školky něco nadělí.

5. 12. 2018 Mikulášská besídka
V dopoledních hodinách nás opět po roce navštíví Mikuláš se svou družinou. 

4. 12. 2018 Oční vyšetření
Podrobné informace naleznete na nástěnce v mateřské školy a u učitelek ve třídách. 

29.11. 2018 Divadelní představení LOUPEŽNÍK RUMCAJS
Pohádka na motivy slavných knížek Václava ČTVRTKA přivádí na scénu oblíbené postavy – Rumcajse, Manku, Starostu Humpála, Vodníka Volšovečka, Vílu Andulku, Knížepána s paní Kněžnou i hubatou Anku a Straku zlodějku. Příběh o tom, jak se slušný jičínský švec musí vydat do lesa, protože ho zlý starosta vyžene z města, jak se v lese najde prázdnou loupežnickou jeskyni a s pomocí víly a vodníka se stane loupežníkem, protože v lese se nedá nic jiného dělat, a jak nakonec vytrestá nejen zlého starostu, ale i Knížete a paní Kněžnu.
Ve čtvrtek 29. listopadu uvádí toto divadelní představení v Hankově domě DOCELA VELKÉ DIVADLO LITVÍNOV. Pojedeme s dětmi z obou tříd objednaným autobusem v 9:30 od mateřské školy. Vybíráme 60 Kč na vstupné a 30 Kč na dopravu.


26.11. 2018 Vánoční fotografování
V pondělí  26. 11. 2018 se budou děti v MŠ dopoledne fotit. Kdo z rodičů má zájem o vánoční sadu fotografií, může si na nástěnce mateřské školy prohlédnout nabídku aktuální sady, detaily formátů, ceny a možnosti dalších objednávek.
Více informací naleznete v informacích pro rodiče na http://www.zsvitezna.cz/…o-rodice-ms/

6. 11. 2018 Sázení stromů

V úterý 6. 11. 2018 jsme se sešli opět s paní Kazmirowskou, abychom všichni společně vysadili u cesty pod naší MŠ další nové stromy. Děti se vybavily lopatkami a společně jsme se vydali směr kocléřovská čistička. Tam na nás už čekala paní Kazmirowská. Přivezla s sebou stromy pro vysazení – platan a tři turecké lísky.  Děti vybraly na ploše před čističkou pro rostliny místo.  V tomto místě je ovšem půda velice špatná – kamenitá, takže dalo všem hodně námahy jámy pro stromky vykopat. Dobrým pomocníkem byl i krumpáč. Nakonec se vše povedlo a stromy se mohly zasadit. Děti vybíraly kameny, přihrnovaly ke stromkům hlínu a nakonec je pěkně zalily a popřály jim, aby pěkně rostly.  Dalším přáním bylo, aby jim nějaký vandal nelámal větve, jako se to už stalo u stromků minulých. Kluky také napadlo, že by mohli ze sebraných kamenů něco postavit a napadla je jeskyňka (úkryt) pro mravence a různý hmyz na zimu. Dobrý nápad. (Eva N.)


25. 10. 2018 Divadelní představení

Ve čtvrtek 25. 10. 2018 jedeme do Dvora Králové n L., kde v Hankově domě navštívíme divadelní představení, které uvádí MLADÁ SCÉNA ÚSTÍ nad Labem. Děti se mohou těšit na pohádku podle světoznámé předlohy Jonathana Swifta Gulliverovy cesty  – země LILIPUTŮ.  Plakát 25. 10. 2018

3. 7. 2018 Schůzka s rodiči
Informační setkání se zákonnými zástupci nových dětí se koná v úterý 3. 7. 2018 od 13 hodin v mateřské škole. Podrobnosti naleznete zde Schůzka s rodiči nových dětí.

28. 6. 2018 Loučení s předškoláky

Rozloučení s dětmi, které opouštějí naší mateřskou školu a v září nastupují do prvních tříd ZŠ se uskutečnilo v zasedací síni Obecního úřadu Vítězná ve čtvrtek 28. června od 11 hodin. Kdo měl zájem, mohl se na děti přijít podívat, kdo to nestihl, může se na ně podívat zde TABLO 2018.

20. 6. 2018 Fotografování

Podrobné informace o fotografování, cenách, formátech atd. naleznete v šatně mateřské školy.

DOOBJEDNÁVKY FOTOGRAFIÍ
Pro zájem některých rodičů zveřejňujeme DOČASNOU adresu fotogalerie, na které naleznete všechny (i nyní nezhotovované) fotografie dětí. 
ODKAZ: http://msvitezna.fotosalek.com/
V případě zájmu o zhotovení některých fotografií napište na lístek:
• jméno
• číslo pod fotkou IMG_xxxx
• požadovaný počet
• pozn.: pokud máte zájem o jiný formát,  než který jste nyní obdrželi za 15 Kč, poznamenejte, jakou velikost chcete

14. 6. 2018 Zahradní slavnost

Milé maminky a tatínkové, vážení prarodiče, zveme vás ve čtvrtek 14. 6. 2018 od 15 hodin na akci, kterou pořádáme na zahradě naší mateřské školy. Bude se konat pouze v případě příznivého počasí. Zahájena bude zahradní besídkou s vystoupením dětí z obou tříd, poté si budete moci se svými dětmi užít a prohlédnout naši nově vybavenou zahradu a ochutnat pohoštění. Velmi uvítáme spolupráci ochotných rodičů, kteří nám s jeho přípravou pomůžou. Všem iniciativním rodičům. kteří se do přípravy pohoštění zapojí a nějakým občerstvením přispějí, předem srdečně děkujeme.

6. 6. 2018 Sportovní hry

Podobně jako při prvním ročníku, který se konal přesně před rokem, bude pro děti připravena na stadionu ve Dvoře Králové řada sportovních stanovišť, na kterých si budou moci vyzkoušet nejrůznější disciplíny tradičních i méně známých sportů a pohybových aktivit. S sebou dejte dětem malou láhev s pitím – doplňování bude zajištěno (várnice s čajem nebo šťávou). Odjíždíme v 8:50, návrat plánujeme do 11:30 hodin. Akce se uskuteční pouze za příznivého počasí.

1. 6. 2018 Oslava MDD

V den naplánované oslavy MDD nejdříve děti překvapila ve školce návštěva Máši a medvěda (ochotná Marcela a Gábina ze SPOZu Vítězná), které děti také obdarovaly. Když se po jejich odchodu děti zchladily v parném dni zmrzlinovým dortem, přesunuly se na zahradu, kde je čekaly hry, soutěže a vodní radovánky. Oslavu dětského dne jsme ukončili předáním medailí a dárků. Fotodokumentaci můžete shlédnout zde ve fotoalbu, další  fotky jsou také na našem facebooku 
https://www.facebook.com/ms.vitezna

30. 5. 2018 Školní výlet

Ve středu 30. 5. 2018 jedeme na školní výlet na hrad Kunětická hora, kde děti v hradním paláci shlédnou od 10 hodin pohádkové představení Čertův poklad. Po obědě navštívíme ve 13 hodin Perníkovou chaloupku, která je nedaleko hradu. Pod hradem se děti mohou těšit na spoustu zvířat v krásné oboře a na dětské hřiště.  Odjíždíme po svačině, návrat předpokládáme okolo 15:00 – 15:30 hod. Máte-li zájem o upřesnění, můžete nám odpoledne před návratem volat na tel. 739 454 944. Do batohu doporučujeme pláštěnku, pití v dobře uzavíratelné láhvi, svačinu, dle vlastního uvážení lze drobné kapesné. Při balení je dobré dítěti vše ukázat a vysvětlit, aby vědělo, co a kde má. Pokud trpí dítě v dopravním prostředku nevolností, předem nás informujte. Děkujeme.                                       

10. 5. 2018 Den lesů

Ve čtvrtek 10. 5. jedeme do Hájemství na DEN  LESŮ. Odjíždíme po svačině, návrat plánujeme okolo okolo 12:50 hodin, poté oběd (pro vyzvednutí dětí po obědě se můžete o návratu ujistit na telefonu 739 454 944, abyste nemuseli dlouho čekat). V případě špatného počasí doporučujeme do batohu pláštěnku, dále vhodné sportovní oblečení a obuv, popř. pití. 

2. a 3. 5. 2018 Zápis do MŠ na školní rok 2018/19.

Více informací naleznete zde ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY 2018
Výsledky přijímacího řízení naleznete zde SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ
 

27. 4. 2018 Čarodějnice

Páteční dopoledne se budeme ve školce věnovat – pokud nám to počasí nepřekazí – PÁLENÍ ČARODĚJNIC, protože v pondělí 30. 4. se budou děti účastnit, stejně jako každé pondělí, plaveckého kurzu v Hořicích. Děti v pátek mohou (ale rozhodně nemusí) přijít v převleku nebo improvizovaném hábitu čarodějnice, ježibaby, ježidědka apod. a přinést jedno polínko na oheň.

18. 4. 2018 Den otevřených dveří

Ve středu od 10:30 hodin byla mateřská škola přístupná všem zájemcům z řad veřejnosti. Návštěvníci si mohli prohlédnout všechny prostory mateřské školy, zeptat se na věci, které je zajímají a malí dětští návštěvníci si zde také rádi pohráli. 

11. 4. 2018 Představení CIRKUSOVÁ POHÁDKA 

Také v dubnu navštívily obě třídy Hankův dům ve Dvoře Králové nad Labem, kde shlédly novou pohádku Divadla Láryfáry. Pohádka byla opět plná humoru a písniček, ovšem tentokrát z bláznivého cirkusového prostředí. Za oponou Cirkusu Francesco totiž panovaly podivné poměry. Tvrdou rukou tu vládl principál Francesco a jeho žena Dulcinela. Proč utekli lvi? Proč se hadí žena urazila? Proč už tady neskáčou opice? To vše společně s dětmi zjistila a v průběhu děje i napravila cestovatelka Betty, která si čirou náhodou koupila lístek právě do tohoto cirkusu.

8. 3. 2018 MAKOVÝ MUŽÍČEK

Příběh o chlapečkovi maličkém jako zrnko máku shlédly děti v březnu v Hankově domě. Jednalo se o divadelní adaptaci legendární dětské knížky Františka Nepila. Byla jednou jedna babička, a ta byla tak chudá, že neměla nic než malou chaloupku a v ní dědečka.  A byl také dědeček, který zase neměl nic než chaloupku a babičku. Přestože toho měli tak málo, žili si docela spokojeně. Až jednou si takhle domů donesli makové zrníčko… Příběh se odehrával na nočním stolku v pokojíčku malé holčičky, která podobně jako spousta jiných dětí nemohla večer usnout. Naštěstí tu byl pro podobné případy Útvar rychlého uspávání, který se spouštěl z lustrů či vylézal ze šuplíků, aby zastoupil únavou přemožené rodiče. A selhal-li on, pak musel na makovici přiletět odborník z největších, Makový mužíček. Ten sebou přinesl modrý soumrak, klidný spánek a konejšivé sny.

26. 2. 2018 Zahájení plaveckého kurzu

Stejně jako v minulých letech organizujeme pro děti ze II. třídy plavecký kurz. Letos probíhá od února do května v Plavecké škole Hořice.  
Místo konání: Plavecká škola v Hořicích
Termíny: 26. 2., 5. 3., 19. 3., 26. 3., 9. 4., 16. 4., 23. 4., 30. 4. a 14. 5. 2018 – vždy pondělí

20. 2.  2018 Představení ZIMA V BÍLÉM KOŽÍŠKU

Pohádka z polárních krajů o polárních zvířátkách, o životě v mrazu a ledu, o kamarádství a rodině – tentokrát přímo v naší mateřské škole.
Děti si poslechly pohádku o tom, jak se malý lední medvídek, který se ocitl u nás, postupně vrací do polárních krajin, kde konečně nachází kamarády, kteří mi doposud moc chyběli. Poté se seznámily s dobrodružstvím dvou nezbedných tučňáků. V příbězích hrála nejen plyšová zvířátka, ale také samy děti a také se zpívalo s loutnou. Pořad byl doprovázen promítáním obrázků a seznámil děti s tím, jak se žije zvířátkům v polárních krajinách, jak je důležité kamarádství a vzájemná pomoc.

25. 1. 2018 Nadílka u krmelce

Celý týden děti a jejich rodiče vydatně přispívali do sbírky pro zvířátka, a tak jsme se  se všemi pochoutkami mohli vypravit společně do lesa ke krmelci. Všem zúčastněným děkujeme za spolupráci.

Leden Sbírka pro zvířátka

Ve čtvrtém lednovém týdnu měly děti a jejich rodiny možnost zapojit se do SBÍRKY PRO ZVÍŘÁTKA, kterou jsme již téměř tradičně uspořádali v mateřské škole. S vyhlášením sbírky jsme čekali již od Vánoc na tu opravdovou mrazivou zimu, která konečně přišla.

18. 1. 2018 Hudební vystoupení O ZVÍŘATECH

Ve čtvrtek 18. 1. jely děti z obou tříd do Hankova domu na pořad Pavla Nováka O ZVÍŘATECH. Hudební vystoupení zavedlo děti do světa zvířat, kde se seznámily se základy hudební výchovy, s melodickými a rytmickými dovednostmi, se životním prostředím a se zeměpisnými údaji souvisejícími s rozšířením živočišných druhů a aktivně se zapojily do zábavného dění zpěvem, tancem i tleskáním,  Součástí tohoto vystoupení byly pohádkové příběhy, veselé kostýmy, speciální rekvizity, scénky a připravená projekce s obrázky k danému tématu.

AKCE do roku 2017

Pokud máte zájem o akce předchozích let, naleznete je na http://www.zsvitezna.cz/akce-ms/ 

Poslední aktualizace 22. 6. 2020


Anna Jiráčková, přečteno 10313x