Jazykový kurz na Maltě

Tento rok jsme netrávili svou dovolenou tradičně povalováním na pláži, cykloturistikou, rybařením či túrami po horách, ale vycestovali jsme v rámci projektu Erasmu na jazykový kurz, abychom se zdokonalili v anglickém jazyce. Angličtinu jsme používali skoro všude, trénovali jsme od rána do večera, ve škole i mimo ni při běžných letních aktivitách. Vedle navýšení svých dosavadních znalostí jsme načerpali také profesní dovednosti a metodiku výuky cizích jazyků, která musí být každodenní, silně motivující a zábavná. Obrovským přínosem bylo také multikulturní prostředí, se kterým se v rámci výjezdů programu Erasmu setkáváme čím dál častěji.  Je to nové obohacování, na které jsme v naší zemi nebyli zvyklí.

Děkujeme velmi za možnost vyjet a načerpat v zahraniční cenné zkušenosti, které zcela jistě již nyní promítáme do našeho prostředí a stáváme se tak rovnocenným partnerem školám větším, kdy je naše nabídka vzdělávání výrazně ovlivněna současným trendem vzdělávání.

Za celý pedagogický sbor ještě jednou D í k y