Co nás čeká a nemine ;-)

16.10. – 27.10. 2023

16.10. Interaktivní beseda s autorkou dětských knih

Pro starší oddělení Sluníčka, odjezd po svačině autobusem do Lipnice, návrat na oběd. Děti se prostřednictvím interaktivní besedy seznámí s autorkou dětských knih Jitkou Vítovou.

17.10. TĚLOC.VIČNA

17.10. Tělocvična

Pro starší děti, oddělení Sluníčka. Děti budou mít v batůžku oblečení na cvičení (tričko, tepláky), boty do tělocvičny a pití v uzavíratelné láhvi.

18.10. FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

Vánoční fotografování dětí (obě třídy), dětem můžete dát s sebou slavnostní oblečení, obléknou se po svačině. Je možné fotografování se sourozenci. (Fotografie s kamarádem, či ve skupině dětí Vám bude umožněno v závěru školního roku).

23.10. Helloween

Čeká nás Helloweenské tvoření v MŠ, vaření kouzelného lektvaru, diskotéka, děti mohou přijít v masce a kostýmu.

24.10. Tělocvična

25.10. VÝLET DO ZOO

Obě třídy. Odjíždíme autobusem v 8.45h, děti budou mít svačinu s sebou z MŠ, do batůžku jim dejte pití v uzavíratelné láhvi a kapesníky. V případě nepříznivého počasí také pláštěnku. Návrat na oběd. (prosíme rodiče, aby dětem nedávali kapesné).

DĚKUJEME 🙂