Volná pozice

Do našeho fajn kolektivu hledáme kolegu/kolegyni na pozici asistenta pedagoga (AP) s min. 0,50 %, úvazkem na dobu určitou.

Požadujeme vedle časové flexibility a loajálnosti ke škole zejména středoškolské vzdělání a odbornou kvalifikaci AP v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, anglický jazyk, hru na hudební nástroj (klavír, kytara, aj.), který by byl schopen vézt také kroužek s výukou hry na hudební nástroj a iniciovat aktivity spojené se zpěvem, tancem, rytmickými cvičeními. V souvislosti s naší koncepcí požadujeme dále také dovednosti v oblasti jógy pro naše ranní dechová a protahovací cvičení, pro kroužek cvičení s prvky jógy a dovednosti z oblasti léčivých hudebních nástrojů, které využíváme nejen k relaxaci, ale také k práci s dětmi s SVP, dětmi s poruchami pozornosti i ve výuce.